4x45fzafb2nee0806a562iatrx14d0
top of page

תהליך העבודה

קחו רגע ודמיינו לעצמכם.

דמיינו כיצד כל בוקר אתם יוצאים לגינה ברגליים יחפות, צועדים על אבנים עתיקות.  בנחת, מלקטים ירקות טריים ותבלינים נוטפי טל ומכינים סלט, תה ואפילו בושם ותרופות לכל המשפחה.

בשבת בבוקר אתם יוצאים עם כל המשפחה לשתול ירקות ולקטוף פירות, להנאות מהפרפרים שמבשרים את בוא הקיץ, או אולי להציץ ברקפת מציצה מהאדמה הפוריה ומזכירה לנו שהחורף התחיל...

אחרי כל הטיול הזה נתיישב בנחת לצד בריכת הדגים להקשיב לקולות המים ולהנאות מארוחת בוקר טריה שזה עתה קטפנו...

ונתקשר לדרור פרקר להגיד תודה!

 

שלב הראשון - הכרות

זה הבסיס לעבודתנו המשותפת. בשלב זה נכיר, נדמיין,  נלמד ונחקור. נבין את רצונותיכם וחלמותיכם יחד עם מגבלותיכם ותנאי האקלים של גינתכם. במסע זה נרקום יחדיו את משאלות לבכם וניצור את הדרך לתת להם ביטוי ממשי בחצרכם. שלב זה יסוכם בסקיצה ראשונית ואומדן מחיר על מנת שנוכל להתקדם לפרטים אך להישאר מחוברים לחלום ומציאות.

 

שלב שני - בניית התוכנית

השלב הבא והמרתק בו נתחיל לפרט את התוכנית, נאתר את הצרכים והרצונות המדויקים, נחפש יחד בתמונות ואף בסיורים את טעמכם היחודי, אלמד את מיקרו האקלים, נבחר קו עיצובי,  הדמויות בתלת מימד וכל מה שצריך על מנת לצמצם את הפער בין התמונה אותה אתם רואים בראשכם לתמונה אותה אני רואה, כך כולנו יחד שותפים לתכנון וליצירה סביב דף הציור ומסך המחשב מה שמבטיח שתקבלו את מה שלבכם חפץ לו.

בשלב זה כל צוות התכנון שלנו יפגוש אתכם: אדריכלית הנוף, איש העץ, האבן והבריכות יובל סגל על מנת שהחליפה תהיה מדויקת, איכותית ומתאימה.

אנחנו מאמינים בשיטת ALL IN one HOUSE, כלומר כל אנשי המקצוע תחת קורת גג אחת עובדים תוך שיתוף פעולה הדוק ומנוסה מתוך אותה התשוקה לעבודה יצריתית והרמונית בין כל מרכיבי הגינה: צומח חי ודומם המחוברים ליצירה איכותית ללא פשרות. אצלנו אנחנו אחראים על הכל מא' ועד ת'. אין צורך לרוץ בין קבלנים, לתאם, לפתור. אצלנו הכל תחת קורת גג אחת! לכם נותר להנות מתהליך יצירה מרגש ותוצאות ללא פשרות.

בתם שלב זה נשב כל אנשי המקצוע ונכין תוכניות עבודה והצעת מחיר מדויקת לביצוע על מנת לצמצם את ההפתעות.

 

שלב שלישי - ביצוע

שלב זה מבוצע על ידי ועל ידי צוות עובדים מקצועיים. שלב זה נעשה במהירות ובניקיון האפשריים על מנת להפריע כמה שפחות לאורך החיים הרגיל בביתכם. אנחנו נכנסים לעבוד בבוקר כשאתם יוצאים מהבית ומסיימים לעבוד לפני שתחזרו... נחכה לכם עם כוס קפה של סוף היום.

 

שלב רביעי -  מסירת הגינה

לאחר כל העבודה, הסחיבות, הציורים, החלומות הגיע שלב מסירת הגינה, זהו רגע מרגש ויפהפה בו התינוק עובר  לידכם, אבל אל דאגה אתם לא נשארים איתו לבד הטיפול עד קליטה הנו באחריותי.

שנה הראשונה מומלץ שאנו נטפל בתינוק. אך כמובן ניתן ללוותכם הפכיתכם לגננים של גינתכם או בחירת גנן מקצועי לתחזוקה שוטפת אשר אנו ננחה אותו בטיפול הנכון.

 

אנחנו נגרום לכך שהמציאות תעלה על הדימיון עד אחרון הפרטים.

אחרי שנה נבוא לטייל איתכם בגינתכם ברגלים יחפות לשתות לימונדה מהעץ לצד סלט ירקות טרי ולקינוח תה צמחים רענן וריחני (קינוח עלי...)

 

בכל מקרה אני תמיד זמין ושמח ללמד וללמוד, להנחות ולבקר בגינותיי ולשמור על קשר עם לקוחותי.

 

מוזמנים באהבה!

 

דרור

bottom of page