4x45fzafb2nee0806a562iatrx14d0
top of page

המלצות

מיכל ואביב נווה - גבעת עדה, 2012

הגענו אל דרור עם חלום. 
חלמנו על גינה מניבה שלל ירקות ופירות, שמחה ופורחת. 
ישבנו יחד, תכננו, שינינו, שיפרנו ודרור והצוות התחילו לעבוד. 
הם בנו עבורנו גינת טרסות גדולה, הכינו את הקרקע, רישתו בטפטפות וקיבעו מחשב השקייה.
אחרי השתילה עמדה לה לתפארת גינה קסומה שהלכה והשתבחה מיום ליום גם במראה וגם בטעם. 
בלנד מדוייק ומאוזן של צמחים ופרחים שחיים יחד בהרמוניה. 
מאז ועד היום אנחנו נהנים מהגינה המופלאה שלנו.
ממליצים על דרור בחום!

מאיה ועמית שרון - כרכור, 2012

דרור שלום!

רצינו להודות לך על הגינה הקסומה שיצרנו יחד. על התהליך הנעים, היסודי והמקצועי. מה שרצינו, הבנת, ויצרת הרבה מעבר למה שדמיינו - מדהים!

גינה שעונה על רצונותנו והרבה מעבר לכך.

קודם כל הגינה נראית ממש טוב וצרכת ממש מעט מים, אנחנו מתחזקים את הגינה בכוחות עצמנו כשעתיים בחודש יחד עם הילדים שממש נהנים לעבוד בגינה,  ממש כפי שרצינו - תודה!

כל עונה ועונה יש פריחות שונות, מגוונות ומפתיעות שממש מחברות אל הטבע ומחזוריות העונות

הגינה צבעונית מלאה ועשירה.

גן הירק משגשג, עצי הפרי מניבים, הפרפרים מתעופפים בין הפרחים - תענוג!

תודה רבה!

ונמשיך להמליץ עליך!

מאיה ועמית שרון

 

רעיה ומושון - פרדס חנה 2013

לדרור היקר !

זמן רב חיפשנו את האדם המתאים לבניית הגינה בביתנו, בדקנו מספר הצעות

ולאחר המפגש הראשון איתך, הבנו שאנחנו רוצים שתעשה לנו את הגינה

ראית את המקום והבנת אותו איך הוא צריך להראות.חשנו מאוד את האהבה שיש לך לצמחים וליצירה של סביבה ירוקה.

אהבנו את הידע והמקצועיות שלך בהכרת הצמחים וההבחנה איפה כדאי לשים מה. מיד קלטת את מה שאנחנו אוהבים ,מה שעשה לנו שקט והרגשנו שיש על מי לסמוך!!!

התקשורת איתך לאורך כל הדרך היתה נעימה ישירה ופשוטה.

הרווחנו חסכון בהשקייה ואת החופש לא להתעסק עם הגינה יותר מידי ובכלל.. ולא להשתעבד לגנן שיבוא כל חודש לסדר את הגינה.

בזמן העבודה על הגינה הנוכחות שלך ושל חברך לעבודה היתה מאוד נעימה ומכבדת ותודה לך שהיית קשוב לרצוננו ובו זמנית גם לא חסכת בלומר את דעתך בעצה וכיוון.

אנחנו מאוד מאוד אוהבים מה שיצרת לנו נהנים מהגינה בכל יום, ושמחים על שהכרנו אותך.

באהבה

מושון ורעיה 

איתי ולירון פרדס חנה 2014

 

דרור

 

רצינו להגיד לך תודה.

קודם כל, הגינה מקסימה. גינת הירק, צמחי התבלין, שביל האבנים, הבית של הגר שמתחבא בין ענפי השסק, הפרחים הצבעוניים, הפרפרים שבאים. הכל נראה ממש טוב. בדיוק מה שרצינו וחלמנו והנה קיבלנו את זה. אנחנו יוצאים לגינה והיא פשוט מעלה לנו חיוך על הפנים, אנחנו מרגישים שאנחנו חיים בצימר.

 

הרבה זמן ניסינו לסדר את הגינה שלנו לבד. שתלנו כאן עץ, שם שיח, פה פרח, לפעמים איזה תבלין, אבל זה לא הסתדר. הגינה לא קיבלה צורה. החלטנו שאנחנו צריכים לקחת גנן שיעצב לנו את הגינה וייתן לה צורה. החלטנו לקחת אותך כי הרגשנו שאיתך יהיה לנו גם כיף לעבוד, גם שיש לך המון ידע ונסיון מצד אחד וגם שמצד שני אתה תסתכל עלינו, תקשיב לנו ותתאים את הגינה שלנו למי שאנחנו ולא רק לדברים שאתה אוהב. ואכן לא טעינו. לאורך כל התהליך שיתפת והקשבת לנו מצד אחד ומצד שני אמרת לנו איפה החלומות שלנו לא מתאימים למציאות (ואז מצאנו דברים אחרים במקום שהיו לא פחות מתאימים). היו גם פעמים שבהם הרצונות שלנו לא תמיד התאימו לרצונות שלך וגם אז ידעת לפעמים לשכנע ולפעמים לוותר כי ראית שזה לא מתאים לנו.

בנוסף, יפה היה לראות שלא עסקת רק בגינון, אלא בעיצוב כל הגינה על פי הצרכים של כל דרי הבית. כמו החשיבה על מקום שיהיה לבנות לשחק, וגם על מקום שיהיה לנו את גינת הירק שרצינו (למרות שיש לנו בגינה אתגר של איזורי שמש) וגם עצי פרי וגם דשא. הכל נכנס פנימה ובצורה נהדרת.

 

אנחנו מאוד נהנים מהגינה, מהבזיליקום, מהחצילים, מהטימין, מהמרווה, מהקישואים, עגבניות השרי. ומחכים ליבול של החורף - הקלמנטינות, הלימונים וכל שאר העצים שפורחים ועמוסי פרי, עכשיו כשנתת להם את ההשקיה הנכונה.

ודבר אחרון שכיף לנו זה שהגינה לא דורשת הרבה תחזוקה – ההשקיה מסודרת בכל המקומות, הכל פורח. צריך רק לכסח את הדשא ולהוציא קצת עשבים. בדיוק מתאים לנו ובדיוק כמו שדיברנו.

 

אז נכון שזה לא היה זול, אבל זה באמת היה שווה את זה. הגינה והסביבה שלה זה המקום שאנחנו נמצאים בו במשך חלק גדול מהיום וזה ממש שווה כל שקל - לקום בבוקר, או לחזור מהעבודה או סתם לבלות בשבת ולראות אותה.

 

תודה רבה,

איתי, לירון, הגר ונעמי לנדסמן

אסתי, אילן אלמוג ואמיר הורן, גבעת עדה 2014

 

רצינו גינה ירוקה ופורחת, שתהיה ידידותית לפרפרים, ציפורים וחיות אחרות. היתה לנו גינה גדולה מאד ומוזנחת מאד, אחרי שנים ללא השקיה. אנחנו מבלים חלק גדול מזמננו בגינה, והיה חשוב לנו שהיא תהיה יפה ונעימה.

 

חיפשנו מישהו שיידע לעשות גינה שתתאים לכל צרכינו. שיידע לעשות גינה תוססת ופרועה ולא גינה סטנדרטית מהונדסת ומשעממת. שיידע לשלב ירקות, עצי פרי ועשבי תבלין. שיכיר את הצמחים השונים לעומק, יידע איזה צמח מתאים לאיזה מקום, איך להזמין את חיי הבר אל הגינה, ואיך לשלב צבעים ומרקמים שילוב שייראה יפה לאורך כל השנה.

חיפשנו הרבה זמן. לא היה קל למצוא מישהו כזה.

בסוף הגענו אל דרור, מייד ידענו שהוא המתכנן שחיפשנו, ולא התבדינו. עשינו יחד תכנון מקיף וסבלני שלקח בחשבון את כל רצונותינו, צרכינו ויכולותינו. דרור וצוותו עשו עבודה גדולה ומקצועית, שנעשתה באכפתיות ובמסירות, מכל הלב. קיבלנו גינה יפהפיה בסטנדרטים שהיו מעל ומעבר לכל מה שציפינו.

אז רצינו להודות על ההקשבה, החכמה, המקצועיות, המסירות, הידע העצום, האכפתיות והאהבה, בהם עשית עבורנו את הגינה שלנו.

 

מצפים בשמחה להמשך העבודה המשותפת יחד

 

אסתי אילן אלמוג ואמיר הורן‏

קרן ועוזי שחר, פרדס חנה 2014

 

לדרור

 

הגענו אלייך במהלך פגישות עם מתכננים רבים.

בתחילת הדרך הרגשנו כי אתה מבין את רצונותינו, צרכנו, ומצליח לשלב בין כל החלומות והפנטזיות ( גם אם הן סתרו אחת את השניה) .

לאחר שהחלטנו לעבוד יחד נכנסנו לתהליך תכנון בו הצלחת לעורר בנו  השראה וסקרנות, בתהליך היסודי והקפדני בו חקרת והצלחת (זאת אנחנו יודעים בדיעבד) להבין את רצונתנותינו והרבה מעבר לכך ולייצר גינה העומדת בתקציבנו וזאת באיכות ללא פשרות.

היום אנחנו רוצים להודות לך על גינה נפלאה, פורחת ומקסימה שהיא הרבה מעבר למה שהבנו וחשבנו בתהליך התכנון. אנחנו נהנים לשבת בחוץ ולהתמוגג מהאוירה הטבעית והזורמת שיצרת בגינה המשרה עלינו רוגע ונחת, לשבת בשבת בבוקר ולהביט בפריחה, ובפרפרים. פשוט תענוג

 

תודה לכל הצוות המקצועי, האדיב והנחמד

אנחנו רוצים להודות לכם על העבודה המצויינת שעשיתם ברוח טובה ונעימה.

 

אנחנו ממליצים על דרור בלב שלם לכל מי שחפצה נפשו בגינה טבעית יפה ואיכותית ללא פשרות

 

תודה רבה

 

קרן ועוזי

 

לילך ועמוס בן דרור מרץ 2015

 

דרור היקר,

תודה גדולה על הגינה המקסימה שבראת בממלכתנו הקטנה. תודה על החשיבה היצירתית, התכנון המפורט, הליווי הצמוד, המידע והטיפים שאחרי, ובכלל על הכיף שבעבודה המשותפת איתך. נהנינו מאוד מפגישות היעוץ, למדנו ממך הרבה על צמחים חסכוניים במים, על חשיבה אקולוגית, והתוצאה הסופית משמחת ומבשמת. הבנים מתרוצצים בין הפינות השונות וחוגגים את המרחב החדש והססגוני שיצרנו עבורם - כיף גדול!

 

תודה רבה

 

לילך, עמוס והבנים

 

שרון ושחר פרנקל, כפר סירקין, 2017

 

דרור היקר

תודה לך שעזרת לנו לברוא יש מאין, גן מופלא להתהלך בו ולראותו מכל פינה ופינה.

תודה לך על התהליך הרציני והעמוק שליווית מתוך כשרונך ומניסיונך העשיר,  תודה שנתת לנו לבטא את עצמינו ולגלות את רצונותינו.  תודה שאפשרת לנו את הזמן להחליט, להתחרט, להתלבט,  ולחשוב עד שמצאנו את הדיוק הנכון עבורנו. תודה על כל הליווי, התמיכה והעזרה להצמיח ולהפריח את הקיים.

באהבה משפחת פרנקל.

 

רועי ושירית שצקי, רגבים, 2020

בגינה שלנו אנחנו מרגישים בבית.
ברוחו החופשית, וחזונו החד דרור יצר מרחב קסום המורכב מצמחים ועצים מקומיים המותאמים לאקלימנו ומושכים פרפרים ציפורים ומלא מחמאות.

בשלל גוונים ופריחות המפתיעים אותנו כל עונה אנו חיים את החלום בגינתנו.
בתהליך התכנון נלקחו בחשבון כלל צרכנו והביצוע - עלה על כל דמיון.

תחזוקת הגינה קלה ופשוטה ואנו עושים זאת בעצמנו בחדווה. 

ממליצים בחום.

תודה לך דרור ולכל הצוות

רועי ושירית שצקי

 

bottom of page